x

Marka ZUS to nie MUS działa już od ponad 5 lat. Bardzo dziękujemy za ogromne zaufanie jakim nas obdarzyliście. Ponad 5 tys przedsiębiorców z całej Polski w ten lub inny sposób się z nami skontaktowało i korzystało z naszej pomocy. To chyba najlepszy pomysł, aby Wam podziękować.

Justyna Broniecka – twarz marki ZUS to nie MUS przez ponad 10 lat pracowała w działach HR dużych firm. To co wspomina do dziś to prawie roczną kontrolę ZUS. Codziennie urzędnicy siedzący na głowie i pytając o sprawy czasami sprzed 10 lat. To co pamięta to jak nie mogła nadziwić się dlaczego tak potulnie każdy godzi się, aby otrzymywać tylko połowę budżetu jaki jest przeznaczony na jego stanowisko. Należy pamiętać, że jeżeli zarabiamy 5 tys netto to realnie pracodawca płaci prawie drugie tyle. Z drugiej strony pracodawcy też nie wspominają często, że są inne opcje.
Czarę goryczy przelał wynik kontroli ZUS. Po tej kontroli kolejne 3 miesiące pracy z korektami, których sobie zażyczyli, nie wspominając o konieczności zapłacenia składek za ich zdaniem błędnie sporządzone raporty.
Od tamtej pory jej nienawiść do tej instytucji ciągle rosła. Później przyszły historie rodzinne takie jak renta dla wójka, który miał nie uleczalnego raka mózgu, wielkości emerytury dla mamy. Każde to wydarzenie pokazywało, że płacenie składek ZUS kompletnie nie ma sensu.
Właśnie dlatego Justyna postanowiła, że jej misją życiową jest edukacja przedsiębiorców głównie w zakresie bezpiecznego prowadzenia biznesu.

 

 

Hasło ZUS to nie MUS świetnie sprawdza się jako hasło marketingowe, które łączy nas w bólu konieczności obowiązkowych opłat do ZUS-u. Jednak prawda jest taka, że za marką ZUS to nie MUS stoją ludzie. Ludzie których misją jest edukowanie przedsiębiorców w zakresie bezpieczeństwa w biznesie, optymalizacji podatkowych, doradztwa odnośnie form prawnych prowadzonych biznesów.
Prawda jest taka, że od ponad 5 lat występowaliśmy na kilkudziesięciu konferencjach, jesteśmy zapraszani do grup networkingowych, nagraliśmy wiele filmów video, zrobiliśmy kilkanaście produktów takich jak książki, nagrania, czy szkolenia. Ale przede wszystkim ciągle spotykamy się z entuzjazmem, gdzie kolwiek się pojawiamy. I za to dziękujemy.
Niektórzy z nas decydują się na prowadzenie firmy jednoosobowej, niektórzy decydują się na firmę w Polsce, niektórzy na firmę w Czekach, a jeszcze inni na firmę w UK.

ZUS to nie MUS to firma realizująca szkolenia dla przedsiębiorców. Chcielibyśmy, aby przedsiębiorcy wiedzieli jakie muszą ponieść opłaty za prowadzenie swoich firm, aby wiedzieli z czym wiąże się prowadzenie księgowości małej firmy.
Właśnie dlatego, że nasza działalność jest głównie online chcielibyśmy, abyście od czasu do czasu mieli możliwość poznania nas osobiście. Przekonania się, że jesteśmy normalnymi ludźmi.
Dla tych którzy chcieliby nas poznać i jednocześnie posiąść trochę wiedzy merytorycznej zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju szkolenie w Poznaniu. Szkolenie odbędzie się 18 czerwca. Twoja inwestycja to jedyne 37zł.
Nie wydaje mi się, aby ta kwota kogokolwiek zabiła. Dlatego nie pozostaje Ci nic innego jak rezerwacja swojego miejsca podczas tego spotkania.

Spotkanie już za nami, ale możesz obejrzeć nagrania poniżej.