x

logo3Spotkanie dla przedsiębiorców

Z

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą?

Z

Irytuje Cię opłata do ZUS?

Z

Myślisz o innej formie zapewnienia sobie emerytury?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, zapraszamy Cię spotkanie, na którym dowiesz się, jak nie płacić ZUS-u oraz jak lepiej zainwestować te pieniądze.

ZUS obecnie przeżywa ogrom problemów związanych z finansowaniem emerytur. Problemy te wynikają z systemu emerytalnego zwanego pokoleniowym, gdzie przy ujemnym przyroście naturalnym obecne pokolenie pracujące nie ma szans utrzymać emerytów. Wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą dotyka problem comiesięcznego kosztu  w postaci opłaty do ZUS. W dobie tzw. listów motywacyjnych, gdzie często otrzymujemy informację, że otrzymamy emeryturę na poziomie 100,200,300zł miesięcznie, przedsiębiorcy zaczynają szukać innego sposobu prowadzenia swojej działalności. Podczas wystąpienia pokażemy w jaki sposób legalnie prowadzić swoją działalność i nie płacić ZUS-u.

Geneza spotkania:

Pomysłodawcy, czyli Justyna Broniecka-Klim, Anna Lindner-Grem oraz Mateusz Chłodnicki nie wierzą w to, że ZUS zapewni im godną emeryturę. Jakiś czas temu trafili na siebie podczas realizowania planów rozwojowych swoich firm. Okazuje się, że każdy z nich edukował przedsiębiorców z tą samą wizją – aby inaczej inwestowali pieniądze niż do ZUS-u. Właśnie dlatego połączyli siły i edukują polskich przedsiębiorców.

Twoja inwestycja w spotkanie to tylko 10 zł

Podczas spotkania będzie możliwość zapisania się na konsultacje indywidualne oraz dostępna będzie również książka Vademecum prowadzenia spółki z o.o.

q

Aby być na bieżąco i znać przyszłe terminy spotkań, polub nas na Facebook’u

images