x
Krzysztof Pilch

Krzysztof Pilch

Trener, Inwestor, Planista Finansowy

Od sześciu lat organizator i prelegent Seminariów Inwestycyjnych Biznesowo na terenie całego kraju. Prezes Zarządu spółki inwestującej w lokale pod wynajem. Dyrektor Regionu firmy zajmującej się edukacją finansową i biznesową. Partner Projektu Wspierania Przedsiębiorczości.

Edukatorium.pl

Edukatorium.pl

Wiedza w dużych dawkach

Edukatorium to portal dla ludzi przedsiębiorczych, którzy prowadzą lub chcą rozkręcić własny biznes i poszukują dodatkowych informacji.

  • Jak omijać ZUS?
  • Jak wyemigrować lub założyć spółkę w UK?
  • Jak importować z Chin?
  • Jak zarabiać na nieruchomościach?

Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź w pakietach poradnikowych online. Wygodna i praktyczna wiedza dla osób przedsiębiorczych.

www.edukatorium.pl

Zrozumieć Nieruchomości - Damian Kleczewski

Zrozumieć Nieruchomości - Damian Kleczewski

Damian Kleczewski zaczął inwestowanie w nieruchomości w 2010 roku. Popełniał błędy aby się uczyć i wyciągać z nich wnioski, które spisał w praktyczny i instruktażowy poradnik dla osób, które mają problem z inwestowaniem lub zastanawiają się jak zacząć. Specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych i zwiększaniu rentowności z mieszkań, podnosi ich standard poprzez remont oraz przekształca je na pokoje pod wynajem. Cechuje go bezpośrednia szczerość, błyskotliwość, poczucie humoru, oparte na relacjach podejście do biznesu, efektywne dążenie do ustalonych celów, wspieranie osób, które chcą zaczerpnąć inspiracji i aktywnie działać na rynku nieruchomości. www.zrozumiećnieruchomości.pl.
firma bez zusu

Pobierz bezpłatny poradnik

7 sposobów na obniżenie kosztów w Twojej firmie

Super! Teraz sprawdź podany adres e-mail i odbierz poradnik.