logo3Spotkanie dla przedsiębiorców

Z

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą?

Z

Irytuje Cię opłata do ZUS?

Z

Myślisz o innej formie zapewnienia sobie emerytury?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, zapraszamy Cię spotkanie, na którym dowiesz się, jak nie płacić ZUS-u oraz jak lepiej zainwestować te pieniądze.

ZUS obecnie przeżywa ogrom problemów związanych z finansowaniem emerytur. Problemy te wynikają z systemu emerytalnego zwanego pokoleniowym, gdzie przy ujemnym przyroście naturalnym obecne pokolenie pracujące nie ma szans utrzymać emerytów. Wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą dotyka problem comiesięcznego kosztu  w postaci opłaty do ZUS. W dobie tzw. listów motywacyjnych, gdzie często otrzymujemy informację, że otrzymamy emeryturę na poziomie 100,200,300zł miesięcznie, przedsiębiorcy zaczynają szukać innego sposobu prowadzenia swojej działalności. Podczas wystąpienia pokażemy w jaki sposób legalnie prowadzić swoją działalność i nie płacić ZUS-u.

Geneza spotkania:

Pomysłodawcy, czyli Justyna Broniecka-Klim, Anna Lindner-Grem oraz Mateusz Chłodnicki nie wierzą w to, że ZUS zapewni im godną emeryturę. Jakiś czas temu trafili na siebie podczas realizowania planów rozwojowych swoich firm. Okazuje się, że każdy z nich edukował przedsiębiorców z tą samą wizją – aby inaczej inwestowali pieniądze niż do ZUS-u. Właśnie dlatego połączyli siły i edukują polskich przedsiębiorców.

Twoja inwestycja w spotkanie to tylko 10 zł

kliknij aby się zapisać

Podczas spotkania będzie możliwość zapisania się na konsultacje indywidualne oraz dostępna będzie również książka Vademecum prowadzenia spółki z o.o.

q

Aby być na bieżąco i znać przyszłe terminy spotkań, polub nas na Facebook’u

images

Podaj swój adres email aby otrzymać nasz bezpłatny poradnik

Zapisz się także do newslettera aby być na bieżąco

zapisz mnie do newslettera

FreshMail.pl
 

Newsletter

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz regulamin i politykę prywatności

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl