Rok 2015 w oczach ZUS to nie MUS

Rok 2015  w oczach ZUS to nie MUS

Rok 2015 od powstania marki ZUS to nie MUS był najlepszych, a już dziś wiemy, że kolejny będzie jeszcze lepszy.
W marcu 2015 wystartowała nasza strona www, na której pojawił się blog. Później dość długo walczyliśmy z używalnością sklepu on-line, ale i to się udało.
Później było już tylko lepiej i ciekawiej. Nasz rząd nie ograniczał się w pojawianiu się nowych przepisów. Jak co roku wzrosła opłata do ZUS. Uchwalono ustawę, która wywraca do góry nogami umowy zlecenia, wprowadzono też sporo zmian w Kodeksie Pracy. Na samym początku roku pojawił się obowiązek posiadania kas fiskalnych dla każdej osoby, który przyjmuje płatności od osób fizycznych. W połowie roku zafundowano nam rewolucję w VAT – odwrotne obciążenie oraz możliwość odliczania VAT-u od paliwa samochodowego. Już wiadomo, że od stycznia 2016 zwolnienia lekarskie będą działały w formie elektronicznej, co ma prowadzić do mniejszej ilości wyłudzeń. W między czasie ukrócono możliwość pobierania wysokich zasiłków macierzyńskim dla kobiet prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze.
Nasz rząd nie próżnował – ale my też nie;)
W trakcie roku byliśmy gośćmi na ponad 20 wydarzeniach dla przedsiębiorców (m.in. Myśleć jak Milionerzy, ASBIRO, InwestCamp, spotkania GIC, Akademia Reverto). Wraz z Kontestacją ruszyliśmy w trasę AntyZUS – odwiedziliśmy kilka miast. Zespół napisał kolejną publikację Vademecum VAT , pojawiło się już III wydanie naszej podstawowej książki Vademecum prowadzenia spółki z o.o.. Nasze nagrania pojawiły się w takich księgarniach jak Empik czy Merlin.

Nasz rząd nie oszczędzał się w pracy, ale dzięki temu możemy uznać ten rok za niezwykle udany i pracowity.

Życzymy Wam Wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku.

Podaj swój adres email aby otrzymać nasz bezpłatny poradnik

Zapisz się także do newslettera aby być na bieżąco

zapisz mnie do newslettera

FreshMail.pl
 

Newsletter

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz regulamin i politykę prywatności

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl