ReduTax

ReduTax

Biuro rachunkowe

ReduTax to biuro rachunkowe, które specjalizuje się w optymalizacjach podatkowo zusowych. Działają zgodnie z przepisami, jednak zawsze pozostawiają otwarte głowy. Właściciele firmy zawsze poszukują nowych rozwiązań, nowych przepisów. Często spotykają się z przedsiębiorcami i pokazują im różne rozwiązania, z jakich może korzystać ich firma. Obecnie obsługują kilkadziesiąt podmiotów. Ich firma ma nieco ponad rok, co jest najlepszą rekomendacją w sobie. Działają w sieci partnerów, dzięki którym ciągle są polecami i polecają. Biuro miało swoją dedykowaną audycję w radiu Kontestacja oraz było jednym z partnerów konferencji. Od początku współtworzy i uczestniczy w spotkaniach ZUS to nie MUS.

www.redutax.pl

Edukatorium.pl

Edukatorium.pl

Wiedza w dużych dawkach

Edukatorium to portal dla ludzi przedsiębiorczych, którzy prowadzą lub chcą rozkręcić własny biznes i poszukują dodatkowych informacji.

  • Jak omijać ZUS?
  • Jak wyemigrować lub założyć spółkę w UK?
  • Jak importować z Chin?
  • Jak zarabiać na nieruchomościach?

Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź w pakietach poradnikowych online. Wygodna i praktyczna wiedza dla osób przedsiębiorczych.

www.edukatorium.pl

Krzysztof Pilch

Krzysztof Pilch

Trener, Inwestor, Planista Finansowy

Od sześciu lat organizator i prelegent Seminariów Inwestycyjnych Biznesowo na terenie całego kraju. Prezes Zarządu spółki inwestującej w lokale pod wynajem. Dyrektor Regionu firmy zajmującej się edukacją finansową i biznesową. Partner Projektu Wspierania Przedsiębiorczości.

Zrozumieć Nieruchomości - Damian Kleczewski

Zrozumieć Nieruchomości - Damian Kleczewski

Damian Kleczewski zaczął inwestowanie w nieruchomości w 2010 roku. Popełniał błędy aby się uczyć i wyciągać z nich wnioski, które spisał w praktyczny i instruktażowy poradnik dla osób, które mają problem z inwestowaniem lub zastanawiają się jak zacząć. Specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych i zwiększaniu rentowności z mieszkań, podnosi ich standard poprzez remont oraz przekształca je na pokoje pod wynajem.

Cechuje go bezpośrednia szczerość, błyskotliwość, poczucie humoru, oparte na relacjach podejście do biznesu, efektywne dążenie do ustalonych celów, wspieranie osób, które chcą zaczerpnąć inspiracji i aktywnie działać na rynku nieruchomości.

www.zrozumiećnieruchomości.pl.