Justyna Broniecka-Klim

Justyna Broniecka-Klim

przedsiębiorca, trener, projekt menadżer

Jej podstawowym atutem jest skuteczność biznesowa oraz chęć zmiany systemu podatkowego w Polsce. Obecnie rozwija firmę zajmującą się optymalizacjami podatkowymi oraz pomocy przedsiębiorcom w tym, aby legalnie płacić mniej podatków i nie płacić ZUS-u. Współpracuje z takimi organizacjami jak Kontestacja, Projekt Wspierania Przedsiębiorczości (PWP). Jest prelegentem na licznych konferencjach dla przedsiębiorców. Najczęściej można zobaczyć ją na spotkaniu ZUS to nie MUS. Zawsze mówi, że to jej ulubione spotkanie, ponieważ przychodzą tam przedsiębiorcy głodni wiedzy. Przez wiele lat pracowała jako menadżer operacyjny, a później menadżer w działach personalnych. Od ponad 7 lat szkoli z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zarządzania projektami. Jej pasją jest edukacja przedsiębiorców w tym, aby ich firmy działały lepiej, skuteczniej, aby codzienna praca przynosiła wiele korzyści i uśmiechu. Jest jedną z tych osób, której jak się wielu wydaje dobra trwa dłużej. Uwielbia zdanie „ jeżeli coś Ci się nie podoba zmień to”.

Anna Lindner-Grem

Anna Lindner-Grem

przedsiębiorca, specjalista w zakresie podatków, prowadzenia księgowości, planowania i rozliczania budżetów

Osoba, która zawsze szuka optymalizacji wielu kosztów, nie tylko tych podatkowych. Przez wiele lat była związana z działami księgowymi i finansowymi firm. Tam nauczyła się działać zgodnie z prawem na korzyść przedsiębiorców. Ukończyła liczne kursy, szkolenia. Jest absolwentką m.in. rachunkowości finansowej i zarządczej oraz menadżer HR. Jest w trakcie zdobywania uprawnień doradcy podatkowego. Od wielu lat posiada licencję ministerstwa finansów. Jej klienci mówią o niej, że ma otwartą głowę i nie działa zgodnie z narzuconymi sztywnymi ramami prawa. Szuka rozwiązań, które zawsze są legalne, jednak pozwalają na ogromną oszczędność podatkowo – zusową.

Paweł Jakubowski

Paweł Jakubowski

specjalista ds. sprzedaży

Dołączył do zespołu ZUS to nie MUS, ponieważ w trakcie studiów zauważył, że system podatkowy nie działa, że nie istnieje odpowiedzialność ZUS czy NFZ w stosunku do obywateli. Pawła cechuje skuteczność, słowność oraz nastawienie na cel. Paweł ma ambicje, które niewątpliwie się spełnią: zostać skutecznym przedsiębiorcą. Powiedział, że aby zostać skutecznym przedsiębiorcą, właśnie od przedsiębiorców chce się uczyć. Jest jak bryza świeżego powietrza w duszny dzień w zespole ZUS to nie MUS. Wykorzystuje swoje kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w codziennej pracy zespołu. Dokształca swoje umiejętności wystąpień publicznych w organizacji Toastmasters. Dzięki temu świetnie sprawdza się w sytuacjach na scenie.